Truhlář/tesař - HPP

Do naší firmy hledáme truhláře / tesaře, kterého baví práce se dřevem a chtěl by být součástí mladého kolektivu, kde se nese atmosféra malého rodinného podniku s tradicí.

Naším posláním je zajistit maximální přizpůsobení výrobků zákazníkům. Abychom ale mohli v lidech probouzet lásku ke dřevu, potřebujeme, aby v naší truhlárně všechno perfektně fungovalo. Potrpíme si na kvalitní sušené dřevo a jeho precizní zpracování, které pak dělá radost po mnoho let.

Právě teď sháníme někoho, kdo by doplnil náš kolektiv, kdo ví, co obnáší práce se dřevem a zároveň přispěje k celkovému rozvoji naší truhlárny. Budete to vy?

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Každý den bude trochu jiný. Rozhodně se u nás nebudete nudit. Nejenže budete naše výrobky vyrábět v truhlárně v Pardubicích, ale také s námi procestujete celou Českou republiku během jednodenních montáží. Většinou 3 dny vyrábíme a 2 dny v týdnu jezdíme montovat.

Velkou výhodou pro vás bude, jestliže již máte zkušenosti v oboru truhlářství či tesařství. Rychleji se zorientujete v našich výrobních procesech a porozumíte si s kolegy. Je pro nás důležité, abyste měl zájem se rozvíjet a učit se novým věcem.

Budete dobrý pracovník, když:

  • jste komunikativní a záleží vám na tom, aby celý tým fungoval a byl spokojený
  • máte vystudovaný technický obor
  • máte zkušenosti v oboru truhlářství nebo tesařství
  • rozumíte práci se dřevem
  • rád přijímáte výzvy a jste přizpůsobivý
  • přicházíte s nápady na rozvoj produktů a firmy

Pracovní doba: 7:00-15:30
Adresa truhlárny: Dražkovice 8, 533 33 Pardubice
Mzda: Po zaučení 220 Kč/hod čistého

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na telefonu +420 725 058 484, nebo posílejte životopis na emailovou adresu info@obytnazahrada.cz